Aluclip - nový rozměr ve stavbě oken

Perfektně spojuje tepelněizolační vlastnosti plastu a prémiový vzhled hliníku. Mezi největší výhody patří velký výběr barev a díky hliníkové liště dokonalá ochrana před vnějšími vlivy.

New Project (44)

Proč Aluclip?

Plastová okna patří dnes mezi nejpoužívanější volbu zejména díky nízké ceně a relativně dlouhé životnosti. Ne každému se však plastový vzhled oken líbí, ale rád by využil všechny jejich vlastnosti, mezi které bezesporu patří velmi dobrá tepelná izolace.

V tomto momentě přichází na řadu právě Aluclip, jedná se o způsob opláštění oken hliníkovými profily a krom toho, že si okna zanechají veškeré dobré vlastnosti plastových oken budou nově vynikat ojedinělým designem.

Jaké jsou možnosti?

Neomezené!

Aluclip nabízí díky své podstatě neuvěřitelné množství barevných provedení a dokáže tak skvěle dotvořit celý vzhled vašeho domu.

Není to jen o vzhledu!

Vzhledem rozhodně nekončíme, Aluclip nabízí také spoustu dalších výhod, mezi teré patří velmi snadná montáž, dokonalý povrch a napojení lišt, které perfektně sedí a tím chrání celé okno. Zároveň také aluclip chrání okno před UV zářením a prodlužije tak životnost plastových oken.

New Project (43)

Přidaná hodnota, přijatelná cena!

Tyto dvě věci Aluclip spojuje dokonale, díky svým vlastnostem se dokáže přizpůsobit všem představám a zároveň se stále jedná o cenově velmi příjemné řešení.

Potřebujete poradit?

Napište nám! Jsme Vám plně k dispozici.
kontaktujte nás
2019 ©  BOPAL Group - Všechna práva vyhrazena
Vytvořilo WebSupply
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram