Dřevěná stavebnice na zahradu

Vyvýšené záhony, posezení, opěrné zídky a nebo dekorace na zahradu!

Tohle vše se dá postavit z masivních, dvakrát tlakově mořených, dřevěných bloků, které jsou spojené pomocí hmoždinek z reciklovatelného materiálu.

Výhody vyvýšených záhonů jsou bezpochyby všem dobře známé, slouží jako ochrana proti slimákům a zároveň na jaře umožní rychlejší prohřátí půdy tím rychlejší růst sazenic. Mezi další výhody patří snazší údržba samotných záhonů a minimalistický vzhled.

Stavění ze stavebnice WoodBlocX zvládne opravdu každý a není potřeba před samotnou stavbou řešit jakékoliv základy, což celý proces urychlí. Staví se přímo na povrch do mělkých jamek.

Jednotlivé bloky jsou lehké a tak se dají opravdu snadno použít jak v již zařízené zahradě tak jako zajímavý prvek na zahradu právě vznikající.

Hodí se jak na malé městské zahrádky, tak na větší zahrady nebo klidně i na terasy. Vše co budete ke stavbě potřebovat si snadno donesete sami v ruce a není tedy třeba použít žádnou těžkou techniku.

Pokud si troufáte na Lego i tuhle stavebnici snadno zvládnete!

Podrobnosti a více informací najdete na www.woodblocx.cz

Potřebujete poradit?

Napište nám! Jsme Vám plně k dispozici.
kontaktujte nás
2019 ©  BOPAL Group - Všechna práva vyhrazena
Vytvořilo WebSupply
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram