Jak vybrat vchodové dveře za příznivou cenu?

Připravili jsme pro Vás článek o výběru vstupních dveří s ohledem na poměr cena/vlastnosti. Pokusíme se najít cenově dostupné dveře, které budou zároveň dobře vypadat, a které budou mít dlouhou životnost.

Různé typy vchodových dveří

Hliník jako nejlepší volba? Ne tak docela

Mají téměř neomezenou životnost, vypadají luxusně a vydrží v dokonalé formě i při horších podmínkách. Hliníkové dveře tvoří špičku vstupních dveří – nic lepšího nekoupíte.

Tušíte správně, že problém bude v ceně. Hliníkové dveře jsou i přes své kvality pro většinu zákazníků finančně nedostupné. Běžně vychází na 60 až 100 tisíc korun, proto se u nás objevují zpravidla jen u bytů nebo u náročnějších zákazníků.

Hliníkové vchodové dveře tedy za rozumnou cenu bohužel nepořídíte.

Dřevo a přírodní materiály fungují pořád

Dřevěné dveře mají krásný vzhled, dobře izolují, a když výrobce ví, co dělá, jsou i tvarově stabilní. Mají však i své nevýhody. Neprospívá jim vlhké prostředí ani extrémní rozdíly teplot.

Vchodové dveře ze dřeva stále nejsou nijak levnou záležitostí – pořídíte je zhruba od 30 do 60 tisíc. S ohledem na cenu se tedy podíváme ještě jinam.

Bezúdržbové a levné? PVC!

Zbývajícím kandidátem na vstupní dveře za rozumnou cenu jsou dveře z plastu.

A konečně – plastové vstupní dveře s výplní jsou za dostupnou cenu. Na částku do 10 tisíc asi zapomeňte, ale oproti dřevěným dveřím vychází zhruba na polovinu.

Potřebujete poradit?

Napište nám! Jsme Vám plně k dispozici.
kontaktujte nás
2019 ©  BOPAL Group - Všechna práva vyhrazena
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram