Laminování profilů

Společnost BOPAL nabízí svým zákazníkům možnost olepování profilů / panelů pomocí kontinuálních olepovacích strojů, PVC dekorativní folií.
Standardně používáme technologii lepení na bází tavného polyurethanového lepidla a naleptávačů na chemické bázi s nízkým obsahem VOC, což zaručuje ideální pevnost, ekologický provoz a ideální pevnost lepeného spoje.


Zákazníkům umíme jako jedni z mála firem nabídnout kontinuální polepení plochy nosiče (profilu či panelu) od šíře 25 mm do 1000 mm a to na 6-ti výrobních strojích (3 jsou umístněny v ČR a 3 jsou umístěny v SK), ve výškách profilů od 1 mm do 150 mm, s měsíční kapacitou výroby až 500 000 bm. Mezi naše přednosti patří možnost polepování různých typů materiálů – nosičů, jako jsou: PVC, AL – lakovaný i surový, HPL, Fe – lakované, či DTD. Každá z výrobních linek je opatřena vstupní čistící / jednotkou a výstupní identifikační jednotkou pro zajištění požadované kvality a identifikace olepeného profilu.


Klienti v naší nabídce naleznou možnost volby PVC dekorativních folií a to jak v provedení pro exteriérové, tak interiérové aplikace v široké škále dekorů. Na přání zajišťujeme také individuální potisk ochranné PE / krycí folie při závazných kumulativních objednávkách nad 10 000 m2.
Skladová zásoba PVC dekorativních folií činí v současné době více než 80 různých dekorů, přičemž barvy dle vzorníku DECOR 66 jsou v nejkratším termínu dodání.


Na přání zákazníků zajišťujeme také vlastní svoz a rozvoz profilů našimi nákladními vozy.


2019 ©  BOPAL Group - Všechna práva vyhrazena
Vytvořilo WebSupply
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram