UPOZORNĚNÍ
od 1.4. Změna ekonomické a organizační struktury firmy. Klikněte pro více informací.

Barevné varianty

Prohlédněte si varianty dekorů
Prohlédnout vzorkovník

DTD parapety

DTD parapetní desky jsou vyrobeny výhradně z vlhkuodolné dřevotřísky s označením V100. Povrchově jsou potaženy dekorativním CPL laminátem a to jak z vrchní, pohledové strany, tak i ze strany spodní. Toto je velkou výhodou proti pouhému papíru zvláště ve vlhkém prostředí. Pro zakončení parapetu v interiéru se využívají buď nažehlovací hrany v barvě dezénu nebo umělohmotné PP krytky o délce 600 mm. DTD parapetní desky se nabízí ve dvou variantách (s nosem a bez nosu).
Prohlédnout katalog

AL - tažené parapety

Jako výchozí surovina pro výrobu aluminiových parapetních desek je použita slitina AlMgSi5. Po vytlačení základního materiálu přes formu je surová parapetní deska zchlazena a ošetřena buď eloxováním nebo vypalovaným lakem. Takto upravený parapet je pak připraven na ty nejtvrdší povětrnostní podmínky. Pro dokonalé "zapadnutí" do fasády stavby se používá celá řada krytek, spojek a upevňovacích prvků. Povrch je proti mechanickému poškození opatřen PE ochrannou folií. V případě potřeby lze po dohodě parapety dodat i v jiných než základních dezénech dle škály RAL.
Prohlédnout katalog

AL - ohýbané parapety

Ohýbaný hliníkový parapet je ekonomicky velmi atraktivní varianta k taženému (extrudovanému) parapetu, který plně nahrazuje nejen esteticky, ale je i velmi kvalitní náhradou mechanických vlastností, i když je samozřejmé, že parametrům taženého parapetu nedosahuje.
Prohlédnout katalog

PVC parapety

Bílé čisté PVC, které zabezpečí tvarovou stálost a pevnost profilu. Povrch je potažen dekorativní PVC folií s tvrzeným povrchem o síle 0,2 mm. Tělo desky je konstruováno tak, aby vyhovovalo tvarové stálosti i u vyšších vyložení, stejně jako jednoduché instalaci do podkladových profilů pod okny. Pro zakončení parapetu v interiéru se využívají umělohmotné PP krytky o délce 600 mm.
Prohlédnout katalog
Od roku 2010 patříme mezi přední české výrobce a dodavatele okenního příslušenství v Evropě.
Skalice nad Svitavou č.p. 2
679 01 Skalice nad Svitavou

Otevírací doba
Pondělí - Pátek: 7.30 - 16.00