Vytlačování profilů

Předností našich služeb je odbornost, která provází celý proces výroby objednaných plastových výrobků. Od sjednání objednávky, přes vypracování projektu až do úplného konce realizace se vaší zakázce věnuje náš zkušený technický tým.

TECHNOLOGIE VÝROBY

Podle přání zákazníka nabízíme vytlačování profilů z PVC tvrzeného s možností koextruze popřípadě postkoextruze. Každý profil je jedinečný a je vyvíjen ve spolupráci s klienty a našimi inženýry.
V případě zájmu, pak nabízíme zprostředkování výroby vytlačovacího nástroje popřípadě použití našich stávajících nástrojů.

VYPĚŇOVÁNÍ / IZOLACE PROFILŮ

Jedná se o revoluční princip dodatečné izolace vnitřních částí profilů pomocí extruze izolačního materiálu v předem počítané hustotě, objemu, rychlosti. Cílem této služby je snížit tepelnou a hlukovou propustnost stavebních profilů.
ZOBRAZIT SORTIMENT

ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

Naší snahou je co nejvíce eliminovat dopady naší výroby na životní prostředí, proto jsou při investicích brány v potaz ekologická hlediska, jejichž cílem je používat takové materiály, které splňují možnosti jejich ekologické likvidace. Naše výrobky jsou tak recyklovatelné a mohou být využity v dalších oborech.
2019 ©  BOPAL Group - Všechna práva vyhrazena
Vytvořilo WebSupply
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram